Alışveriş Sepetim

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Ekran Kartı Hafızası

Ekran Kartı Hafızası

Ekran Kartı Markası

Ekran Yenileme Hızı

Ethernet

İşlemci Markası

İşletim Sistemi

Kart Okuyucu

Marka

Panel Tipi

Wireless

Bellek

Marka

Power Supply

Ram Kapasitesi

İşletim Sistemi

Ekran Çözünürlük

HDD

SSD Kapasitesi

Ekran Kartı Modeli

İşlemci Modeli

İşlemci

Ekran Kartı Modeli

Harddisk Kapasitesi

İşlemci Tipi

İşlemci Markası

SSD

Ekran Kartı Markası

Ekran Boyutu

İşlemci Ailesi

Oyun (Gaming) Bilgisayarları

En gelişmiş ekran kartları ve en yeni nesil işlemcilerle güç kazanan HP, Lenovo Dell, Asus ROG oyun bilgisayarı serileri, sizi kusursuz bir oyun deneyimine davet ediyor.

Avantajlı fiyatlarla taşınabilir oyun bilgisayarı almak isteyenlerin vazgeçilmez adresi olan Gamers Arena, Full HD çözünürlükte akıcı oyun oynamak isteyenleri çözümler sunuyor.

Doğrudan doğruya masaüstü bilgisayar donanımlarını beraberinde getiren ve herkesin ulaşamayacağı oyun deneyimi yaşatan Semruk serisi ise hem tasarım hem de donanım gücünün zirvesine işaret ediyor.

Gamer laptop modellerinde ekran boyutları, tercih edeceğiniz bilgisayara göre 15.6 inç veya 17.3 inç olabiliyor. 4K çözünürlüklü, G-SYNC özellikli 17.3 inçlik mat IPS ekranı tüm modellerinde bulunduruyor.

Ayrıca; geniş kapasiteli mekanik diskler, SSD yapısındaki depolama birimleri, yüksek kapasiteli RAM’ler, gelişmiş Wi-Fi olanakları, ayrıntılı ve yüksek ses çıkış gücüne sahip hoparlörler, zengin bağlantı noktaları, oyun laptopları için varsayılan özellikleri temsil ediyor.

Satışını yaptığımız Gaming Bilgisayarlar kesintisiz aksiyon ve maksimum oynanabilirliği bir araya getiriyor. 

Siz de bu deneyimin bir parçası olmak için Gamers Arena www.gamersarena.com.tr web sitemiz üzerinden dilediğiniz modeli sepetinize ekleyip satın alabilirsiniz.

Copyright © 2020 Gamers Arena. İntegra Teknoloji  A.Ş. 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.