Alışveriş Sepetim

Corsair Vengeance SODIMM 8GB (1x8GB) DDR4 2666Mhz CMSX8GX4M1A2666C18 Bellek

Corsair Vengeance CMSX8GX4M1A2666C18 8 GB DDR4 2666 MHz CL18 Ram

 

 

Uyumlu Cihazlar

Bilgisayar bellek kapasitesini yeterli gelmediği için arttırmak ya da ortaya çıkan birtakım problemler sebebiyle ihtiyaç duyacağınız ürün notebook uyumlu bir ramdır. Cihazınız notebook ise kullanımına uygundur.

prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu
Ram Tipi

DDR4 ram tipine sahip olan cihaz, bu özelliği sayesinde kullanıcısına yüksek performans ve üstün hız vaat eder. Bilgisayar performansını arttırmasının yanı sıra tasarruflu güç tüketimi de sağlamaktadır. Bunlarla birlikte veri güvenliği de oldukça yüksektir.


Yüksek Frekans Hızı

Bilgisayar kullanım hızını doğrudan etkileyen ram frekans hızı 2666 MHz?dir. Yüksek frekans hızı sayesinde bilgisayarda yapacağınız birçok işlem önceye nazaran çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Bilgisayara verilen komutlar için cevap bekleyiş süreleriniz dahi gözle görülür şekilde hızlanacaktır.


Gecikme Süresi

Bilgisayar hızını doğrudan etkileyen başka bir etken olan cl gecikme süresi değeri 18?dir. Emsalleri ve uyumlu olduğu cihazlar da göz önünde bulundurulduğunda oldukça yeterli ve düşük bir değer olup bu durum bilgisayarın hızını ters orantılı şekilde arttırır. Düşük gecikme değeri sayesinde bilgisayar hızını oldukça arttırır.

prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu


Yüksek Hafıza

Sahip olduğu 8 GB hafızası ile bilgisayarı hızlandırdığı ve enerji tasarrufu sağladığı kadar hafıza alanı yaratmakta da oldukça başarılıdır. Sağladığı yüksek hafıza alanı sayesinde eskisinden çok daha az harici hafıza ihtiyacı yaşanacaktır.


Kurulum Kolaylığı

Oldukça kolay bir işlem ile kullanılmaya hazır hale gelmektedir. Gerekli talimatları takip ederek kendiniz kolayca yapabilir, kurulum maliyeti yükü altına girmeybilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu

prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu 

 

prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu

Teknik Özellikler
Frekans2666 MHz
Kullanım YeriPC
TipiDDR4
Kapasite8 GB
Diğer Özellikler
Stok KoduAB000COR70
MarkaCORSAIR
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
843591077194
Copyright © 2020 Gamers Arena. İntegra Teknoloji  A.Ş. 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.