Alışveriş Sepetim

TCL MT40X Movetime Family Watch 4G Akıllı Çocuk Saati - Mavi

Fiyat:
3.499,00 TL
385,47 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda Kargo Bedava
prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu
 
  • IP65 Suya ve Toza dayanıklılık:

Toza karşı tam dayanım ve her yönden ve açıdan düşük basınçlı suya karşı dayanıklı (Su sıçraması ve damlaması)
Suya dayanıklılık özelliği kalıcı değildir ve etkisi zamanla azalabilir

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte dünya genelinde birçok farklı teknolojik ürün üretilmektedir. Teknolojik ürünler arasında birçok farklı teknolojik ürün bulunsada, son dönemlerde en yaygın kullanılan teknolojik ürünlerden bir tanesi, Akıllı Saat modelleridir. Akıllı saat, diğer normal saat modellerine göre daha akıllı ve daha aktif kullanılabilen bir saat modelidir. Akıllı saatlerin üretiminin ardından birçok kişi klasik saat yerine akıllı saat modeli tercih etmektedir. Bunun en temel sebeplerinden bir tanesi, daha yaygın bir şekilde kullanıma sahip olmasıdır.

Akıllı saat kullanımı arasında birçok farklı kullanım modeli bulunmuş olsada, son dönemlerde akıllı saat çeşitleri arasında en yaygın tercih edilen akıllı saat modelleri, çocuklar için üretilmiş olan akıllı saat modelleridir. Yaş açısında ufak bir yaşa sahip olan çocuklarda, telefon gibi büyük bir teknolojik ürün almak yerine, akıllı saat olarak güzel bir saat alabilirsiniz. Çocuk akıllı saat modelleri arasında en yaygın tercih edilen saat modellerinden bir tanesi, TCL MT40X Movetime Family Watch 4G Akıllı Çocuk Saati modelidir.

Kullanım bakımından dünya genelinde bulunan birçok farklı ürün bulunsada, son dönemlerde özellikle tercih edilmiş olan en önemli model türlerinden bir tanesi, TCL MT40X Movetime Family Watch 4G Akıllı Çocuk Saatidir. Saat kullanımının özellikle son dönemlerde daha yaygın bir şekilde kullanılmasının ardından birçok kişi farklı farklı birçok model sunmaktadır. Çocuklarınızın güvenliği için ve sürekli olarak haberdar olabilmeniz için tercih edebileceğiniz bu saat model, güncel açıdan en uygun ve en kaliteli çocuk saat çeşitleri arasındadır.

Kullanım açısından çocukların çok beğenmiş olduğu ve birçok kişinin gözde saat modellerinden olan TCL MT40X Movetime Family Watch 4G Akıllı Çocuk Saati, birçok farklı özelliği ile birlikte kullanıcıları tarafından beğenilmektedir.

TCL MT40X Movetime Family Watch 4G Akıllı Çocuk Saati Genel Özellikleri

Kullanım açısından dünyanın en önemli saat modellerinden bir tanesi olan TCL MT40X Movetime Family Watch 4G Akıllı Çocuk Saati, birçok farklı alanda yaygın bir şekilde kullanımı sağlanmaktadır. Özellikleri açısından rahat bir şekilde kullanabileceğiniz birçok farklı özelliğe sahip olmaktadır.

  • TCL MT40X Movetime Family Watch 4G Akıllı Çocuk Saatinin kullanıcıları tarafından en çok beğenilen özelliklerinden bir tanesi, 4G ile birlikte kesintisiz bir şekilde görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Sadece tek bir alanda kullanımı sağlanmayan ve birçok kişinin gözde yerleri arasında bulunan TCL MT40X Movetime Family Watch 4G Akıllı Çocuk Saati, telefonla görüşme konusunda kesintisiz bir yapıya sahiptir.
  • TCL MT40X Movetime Family Watch 4G Akıllı Çocuk Saati, 1,3 inçlik bir ekranı ile birlikte gayet hoş ve zarif bir şekilde duruş sergilemektedir. Genellikle yaygın olarak tercih edilmiş olsada, ekran boyutu bakımından diğer akıllı saat modellerine göre daha yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Ekranında olan büyüklük sayesinde kolay bir şekilde erişim sağlayarak, uygulamalara rahat bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.
  • TCL MT40X Movetime Family Watch 4G Akıllı Çocuk Saatinin ebeveynleri tarafından en beğenilen özelliklerinden bir tanesi, konum takip etme durumudur. Çocuğunuzu herhangi bir yere bakkala veya markete gönderdiğiniz zaman, konum özelliği sayesinde yakın bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bu özelliği sayesinde çocuğunuz herhangi bir yere gittiğinde anlık olarak takip edebilir, hatta telefon ile konuşarak daha rahat bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.
  • TCL MT40X Movetime Family Watch 4G Akıllı Çocuk Saati, su geçirmez özelliği ile birlikte gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir.

prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu

Diğer Özellikler
Stok KoduCT000TCL06
MarkaTCL
Stok DurumuVar
4894461805900
Copyright © 2020 Gamers Arena. İntegra Teknoloji  A.Ş. 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.